NITRA Henryk

NITRA Henryk
LOT 41
ID: 041041

NITRA Henryk BIOGRAFIA

Tytuł:Lis (1943)
Technika:drewno
Wymiary:24,8 x 10,5 x 20 cm (z podstawą)
Uwagi:Sygnowana i datowana na podstawie: "Nitra | 1943"