Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
NITRA Henryk
LOT 41 | ID: 041041 |
NITRA Henryk BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lis (1943) |
| Technika: | drewno |
| Wymiary: | 24,8 x 10,5 x 20 cm (z podstawą) |
| Sygnowana i datowana na podstawie: "Nitra | 1943"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |