Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
PAMUŁA Jan
LOT 50 | ID: 041050 |
PAMUŁA Jan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Seria komputerowa II | 1995/2 (1995) |
Technika: | akryl, płótno |
Wymiary: | 45,5 x 45,5 cm 50 x 50 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "95 | J. PAMUŁA" Opisany na blejtramie: "JAN PAMUŁA 1995 | SERIA KOMP. II | 1995/2" |
Cena wywoławcza: | 12000 zł |
Cena uzyskana: | 22000 zł |