Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
PANEK Jerzy
LOT 63 | ID: 041063 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret II (1962) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 20 x 17,4 cm |
| Sygnowany i datowany na odwrocie: "19.3.62 | Panek" Opisany na odwrocie. Na odwrocie oprawy dwie metki Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |