Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 85 | ID: 041085 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Biały bukiet |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 19 x 13,5 cm (w świetle oprawy) 28 x 22,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J. Suder" | |
| Cena wywoławcza: | 900 zł |
| Cena uzyskana: | 1100 zł |