Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 83 | ID: 041083 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ptak - palacz |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 21,3 x 19,5 cm (w świetle oprawy) 29,5 x 27,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J. Suder" | |