41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy
LOT 83
ID: 041083

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Ptak - palacz
Technika:olej, płyta
Wymiary:21,3 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
29,5 x 27,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"