SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy
LOT 84
ID: 041084

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Bukiet czerwonych kwiatów
Technika:olej, płyta
Wymiary:19,8 x 28,7 cm (w świetle oprawy)
30,7 x 39,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"