41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 10.00-18.00

SZAJNA Józef

SZAJNA Józef
LOT 60
ID: 041060

SZAJNA Józef BIOGRAFIA

Tytuł:Mrowisko III (1988)
Technika:technika mieszana, papier
Wymiary:68,2 x 67 cm
78 x 75,5 cm (z passe-partout)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "Szajna"
Datowany p.d.: "1988"
Opisany na odwrocie: "J. Szajna Mrowisko III 1988 4-30 | 65,5 x 68,5 cm | techn. mieszana"
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:3800 zł