Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
PUSTELNIK Karol
LOT 35 | ID: 041035 |
PUSTELNIK Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Staw tatrzański (1966) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 62 cm 55,5 x 68 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "K. Pustelnik | 1966."
PRACA NIEDOSTĘPNA | |