ŁOTOCKI Kazimierz

ŁOTOCKI Kazimierz
LOT 25
ID: 041025

ŁOTOCKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż ze snopkami
Technika:olej, tektura
Wymiary:19 x 28,5 cm (w świetle passe-partout)
33 x 43 cm (z oprawą)
Uwagi: PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.