Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
SZEWCZENKO Konstanty
LOT 16 | ID: 041016 |
SZEWCZENKO Konstanty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Młoda Arabka |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 20,3 x 14 cm 26 x 20 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "K. SZEWCZENKO" | |