41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

SZEWCZENKO Konstanty

SZEWCZENKO Konstanty
LOT 16
ID: 041016

SZEWCZENKO Konstanty BIOGRAFIA

Tytuł:Młoda Arabka
Technika:olej, sklejka
Wymiary:20,3 x 14 cm
26 x 20 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "K. SZEWCZENKO"