Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
OKOŃ Krzysztof
LOT 74 | ID: 04074 |
OKOŃ Krzysztof BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Adoracja Madonny (2008) |
| Technika: | malarstwo na szkle |
| Wymiary: | 53 x 43,5 cm (w świetle oprawy) 62 x 52 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr. monogramem "OK 2008" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1100 zł |