41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

SOBOCKI Leszek

SOBOCKI Leszek
LOT 67
ID: 041067

SOBOCKI Leszek BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Zarzecza (1983)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 73 cm
66,5 x 89,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na blejtramie: "PINXIT L. SOBOCKI PEJZAŻ Z ZARZECZA 83"