SOBOCKI Leszek

SOBOCKI Leszek
LOT 67
ID: 041067

SOBOCKI Leszek BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z Zarzecza (1983)
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 73 cm
66,5 x 89,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany na blejtramie: "PINXIT L. SOBOCKI PEJZAŻ Z ZARZECZA 83"