Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
SOBOCKI Leszek
LOT 67 | ID: 041067 |
SOBOCKI Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z Zarzecza (1983) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 73 cm 66,5 x 89,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na blejtramie: "PINXIT L. SOBOCKI PEJZAŻ Z ZARZECZA 83"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |