WIŚNIOS Marianna

WIŚNIOS Marianna
LOT 98
ID: 041098

WIŚNIOS Marianna BIOGRAFIA

Tytuł:Zwierzęta - zestaw dwóch prac (1994)
Technika:technika mieszana, karton - szczegóły w uwagach poniżej
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
Uwagi:1. "Gęsi" (1994)
Technika: akwarela, kredka, ołówek, karton
Wymiary: 43 x 61 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "Marianna | Wiśnios 1994 | obraz malowany | 20 5 czerw"; "M Wiśnios | 1994"

2. "Życie lasu" (1994)
Technika: akwarela, flamaster, kredka, ołówek, karton
Wymiary: 43,6 x 61 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "oraz malowany | 20 7 czerwca 1994 | marianna Wiśnios"