CZEPITA Michał Wiktor

CZEPITA Michał Wiktor
LOT 33
ID: 041033

CZEPITA Michał Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Letni pejzaż z rzeką
Technika:olej, sklejka
Wymiary:28,5 x 31 cm
37,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "M. W. CZEPITA."