Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
LETO Norman
LOT 54 | ID: 041054 |
LETO Norman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z kawałkiem mięsa (2004) |
| Technika: | akryl, pastel, płótno |
| Wymiary: | 60 x 70 cm |
| Sygnowany p.d.: "NORMAN" Opisany na odwrocie: "BANACH | 2004 | #64 | MARTWA NATURA | Z KAWAŁKIEM MIĘSA" Widoczny ubytek farby (l.d.). PRACA NIEDOSTĘPNA | |