LETO Norman

LETO Norman
LOT 54
ID: 041054

LETO Norman BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z kawałkiem mięsa (2004)
Technika:akryl, pastel, płótno
Wymiary:60 x 70 cm
Uwagi:Sygnowany p.d.: "NORMAN"
Opisany na odwrocie: "BANACH | 2004 | #64 | MARTWA NATURA | Z KAWAŁKIEM MIĘSA"
Widoczny ubytek farby (l.d.).