Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
PAPROCKI Ryho
LOT 75 | ID: 041075 |
PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - Brama Floriańska (1988) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 45,5 x 45,5 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Rycho’988" Opisany na odwrocie: "KRAKÓW | Brama Floriańska | 1988 olej | CYKL - 5 obr. 46 x 46 | Rycho Paprocki" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1000 zł |