JAKUBCZYK Stanisław

JAKUBCZYK Stanisław
LOT 80
ID: 041080

JAKUBCZYK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Zwierciadło - przemijanie (2004)
Technika:olej, płyta
Wymiary:109,5 x 82 cm
116 x 89 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "ST. JAKUBCZYK 2004"
Opisany na odwrocie.