Krakowski Dom Aukcyjny®41. Aukcja Dzieł Sztuki
KALETA Tadeusz
LOT 22 | ID: 041022 |
KALETA Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - widok na kościół Mariacki |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 50 x 35 cm 58,5 x 43 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Kaleta" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |