41. Aukcja Dzieł Sztuki

19 listopada (wtorek) 2024 - godz. 18.00

godz. 10.00-18.00

LOT 17
ID: 041017

Tytuł:Stambuł - widok na uliczkę (1940)
Technika:olej, papier
Wymiary:27,3 x 21 cm
30 x 23 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman 1940"
Opisany na odwrocie: "Mojej Adzi na | pamiątkę | Wlastimil Hofman | Istambul 1940"; "Uliczka nasza | widok z naszego hotelu"
Opisany na odwrocie oprawy: "Widok | na uliczkę | z hotelu, gdzie mieszkaliśmy | w Istambulu | Stare miasto | 1940"
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:8500 zł