Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
DĄBROWSKA Halina
LOT 97 | ID: 042097 |
DĄBROWSKA Halina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chłopiec z piłką (1968) |
| Technika: | tempera, tektura |
| Wymiary: | 32 x 22 cm 43,2 x 33 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "15 IX 68 HDĄBROWSKA" | |