Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
KOSSAK Karol
LOT 51 | ID: 042051 |
KOSSAK Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Upiory na gałęzi |
| Technika: | akwarela, ołówek, karton |
| Wymiary: | 18,5 cm (średnica) 24 x 23 cm (wymiary arkusza) 26 x 24,6 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "KKOSSAK" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |