MODZELEWSKI Maciej

MODZELEWSKI Maciej
LOT 85
ID: 042085

MODZELEWSKI Maciej BIOGRAFIA

Tytuł:Zima (1996)
Technika:akryl, karton
Wymiary:38,5 x 27,5 cm (w świetle passe-partout)
62 x 47,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "MODZELEWSKI | IX.1996"