Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
LEWANDOWSKI Mariusz
LOT 82 | ID: 042082 |
LEWANDOWSKI Mariusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ocean ognia (2017) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "LEW | 2017" Na odwrocie trzy pieczątki autorskie Mariusza Lewandowskiego. Do obrazu dołączony autorski certyfikat autentyczności. | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 9000 zł |