Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
PAPROCKI Ryho
LOT 86 | ID: 042086 |
PAPROCKI Ryho BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kraków - kościół Dominikanów (1988) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 45,5 x 45,5 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Rycho’988" Opisany na odwrocie: "KRAKÓW | k. dominikański | 1988 olej | CYKL - 5 obr. 46 x 46 | Rycho Paprocki" | |