Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
PACIOREK Stanisław
LOT 34 | ID: 042034 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W ogrodzie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,7 x 49,6 cm 47,5 x 62,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Paciorek St" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |