Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
KALETA Tadeusz
LOT 26 | ID: 042026 |
KALETA Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Katedra na Wawelu - kaplica Zygmuntowska |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 33 x 22,5 cm 58,5 x 46,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "T. Kaleta" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |