Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
TONDOS Stanisław
LOT 25 | ID: 042025 |
TONDOS Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sukiennice (ok. 1900) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 25,3 x 19,9 cm 31,2 x 25,8 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Tondos | 1901 [?] r" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |