Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 49 | ID: 042049 |
| Tytuł: | Świątek (1968) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 40 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil Hofman 1968" | |
| Cena wywoławcza: | 4600 zł |
| Cena uzyskana: | 4800 zł |