Krakowski Dom Aukcyjny®42. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 21 | ID: 042021 |
| Tytuł: | Spóźniona |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 12,3 x 21 cm 16 x 24,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Wlastimil | Hofman" Opisany na odwrocie: "Spóźniona" Na odwrocie dedykacja autorska z 1962 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |