BUCZEK Włodzimierz

BUCZEK Włodzimierz
LOT 88
ID: 042088

BUCZEK Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:W dolinie
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:38 x 39 cm
48 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "BUCZEK"