44. Aukcja Dzieł Sztuki

4 marca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni
LOT 48
ID: 044048

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z gęsiareczką
Technika:olej, tektura
Wymiary:15 x 23 cm (w świetle oprawy)
24,5 x 32,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "AGramatyka"
Na odwrocie oprawy metka krakowskiego Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego.