Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
GRAMATYKA Antoni
LOT 48 | ID: 044048 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z gęsiareczką |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 15 x 23 cm (w świetle oprawy) 24,5 x 32,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "AGramatyka" Na odwrocie oprawy metka krakowskiego Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego. PRACA NIEDOSTĘPNA | |