Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
WYROŻEMSKA Elżbieta
LOT 127 | ID: 044127 |
WYROŻEMSKA Elżbieta BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaty i pejzaż (1975) |
| Technika: | olej, technika mieszana, płótno |
| Wymiary: | 60 x 50 cm 74 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "EWyrożemska 75" Opisany na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |