Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
BROŻEK Eugeniusz
LOT 87 | ID: 044087 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kolędnicy |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 50 x 60 cm 59,5 x 69,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E. Brożek" Opisany na odwrocie: "EUGENIUSZ BROŻEK KOLĘDNICY" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |