Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
DĄBROWSKA Halina
LOT 131 | ID: 044131 |
DĄBROWSKA Halina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na pastwisku (1968) |
| Technika: | tempera, karton |
| Wymiary: | 18,2 x 23 cm 33,5 x 39,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "HDĄBROWSKA" Datowany l.d.: "11 IX 68" | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1200 zł |