Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
TYMUSZ Halina
LOT 124 | ID: 044124 |
TYMUSZ Halina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Melodia (2009) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 85,7 x 110,7 cm 100 x 125 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "H. TYMUSZ 2009" PRACA NIEDOSTĘPNA | |