44. Aukcja Dzieł Sztuki

4 marca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

TYMUSZ Halina

TYMUSZ Halina
LOT 124
ID: 044124

TYMUSZ Halina BIOGRAFIA

Tytuł:Melodia (2009)
Technika:olej, płótno
Wymiary:85,7 x 110,7 cm
100 x 125 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "H. TYMUSZ 2009"