Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
TYMUSZ Halina
LOT 125 | ID: 044125 |
TYMUSZ Halina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczyna z motylem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 104,5 x 85 cm 110,5 x 91 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "H. TYMUSZ" PRACA NIEDOSTĘPNA | |