44. Aukcja Dzieł Sztuki

4 marca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

TYMUSZ Halina

TYMUSZ Halina
LOT 125
ID: 044125

TYMUSZ Halina BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczyna z motylem
Technika:olej, płótno
Wymiary:104,5 x 85 cm
110,5 x 91 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "H. TYMUSZ"