Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
IWAN Friedrich
LOT 81 | ID: 044081 |
IWAN Friedrich BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż górski |
| Technika: | akwarela, gwasz, karton |
| Wymiary: | 70,5 x 86 cm 95 x 79 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Friedr. Iwan"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |