Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
RYCHWALSKA Jolanta
LOT 128 | ID: 044128 |
RYCHWALSKA Jolanta BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | "Impresja" z cyklu "Dobrodziejstwo pszczół" (1986) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 95 x 100 cm 107 x 112 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JRychwalska 86" Opisany na odwrocie. Do obrazu dołączony katalog prac artystki: Jolanta Rychwalska. Malarstwo, Częstochowa 2005. PRACA NIEDOSTĘPNA | |