Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 50 | ID: 044050 |
HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jeździec z luzakami (1919) |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 31,2 x 46 cm 47,5 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1919." | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |