Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
KOSSAK Karol
LOT 45 | ID: 044045 |
KOSSAK Karol BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Patrol ułanów |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 22,7 x 29,9 cm 34 x 40,6 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "KKossak" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |