44. Aukcja Dzieł Sztuki

4 marca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

NOWICKI Marian

NOWICKI Marian
LOT 51
ID: 044051

NOWICKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Zaprzęg - powrót do wioski (1952)
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49 cm
43 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Marian Nowicki | 1952"