Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
SZCZERBIŃSKI Marian
LOT 33 | ID: 044033 |
SZCZERBIŃSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mimozy w białym wazonie (1948) |
| Technika: | pastel, tektura |
| Wymiary: | 31,5 x 41 cm 45 x 54 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "MSZCZERBIŃSKI | 1948" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |