Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
WYROŻEMSKI Marian
LOT 126 | ID: 044126 |
WYROŻEMSKI Marian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret Karola Szymanowskiego |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61,5 x 50,5 cm 72 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.g.: "M. WYROŻEMSKI.", p.d.: "M. WYROŻEMSKI" Na odwrocie metka warszawskiego CBWA z opisem obrazu. PRACA NIEDOSTĘPNA | |