44. Aukcja Dzieł Sztuki

4 marca (wtorek) 2025 - godz. 18.00

godz. 9.00-17.00

WYROŻEMSKI Marian

WYROŻEMSKI Marian
LOT 126
ID: 044126

WYROŻEMSKI Marian BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Karola Szymanowskiego
Technika:olej, płótno
Wymiary:61,5 x 50,5 cm
72 x 61 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "M. WYROŻEMSKI.", p.d.: "M. WYROŻEMSKI"
Na odwrocie metka warszawskiego CBWA z opisem obrazu.