Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Michał
LOT 58 | ID: 044058 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wiosna w Tatrach |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60,5 x 75 cm 77 x 91,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Stańko" Lokalnie widoczne pojedyncze ubytki malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |