Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 43 | ID: 044043 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan z dziewczyną |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 51,5 x 64 cm 65 x 77 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 3200 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |