Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
ZIEMSKI Rajmund
LOT 104 | ID: 044104 |
ZIEMSKI Rajmund BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja (1960) |
| Technika: | akwarela, gwasz, tusz, papier |
| Wymiary: | 68,5 x 99 cm (w świetle passe-partout) 75 x 105 cm (z passe-partout) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "R. ZIEMSKI | 10-V-60" P.d. dedykacja autorska z 1961 roku [słabo widoczna]. | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 10000 zł |