Krakowski Dom Aukcyjny®44. Aukcja Dzieł Sztuki
BREITENWALD Roman
LOT 52 | ID: 044052 |
BREITENWALD Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Roztopy |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 79,5 cm 74 x 94 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "RBreitenwald" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |